OSL Lotnik
 

Loty widokowo – zapoznawcze

 
 

Lot motolotnią jest doświadczeniem, które zapisze się w Twojej pamięci na zawsze. Nie da się tego porównać do podróży w kabinie samolotu. W tym przypadku, żadna szyba nie oddzieli Cię od przestrzeni jaka Cię będzie otaczać. Przy odrobinie szczęścia będziesz mieć chmury na wyciągnięcie ręki. Za sterem zasiada wykwalifikowany pilot instruktor Maciej Rudnicki, który podczas lotu obierze najciekawszą trasę, by zaprezentować najpiękniejsze polskie krajobrazy. Motolotnia jest wyposażona w system łączności, więc będziesz mógł rozmawiać z pilotem na bieżąco, a program przelotu zostanie dopasowany do Twoich oczekiwań. Ta wspaniała i niezapomniana podniebna przygoda, pozwoli Ci podziwiać malownicze widoki z wysokości kilkuset metrów. Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci. Błękit nieba i cudowne widoki pod Tobą – to właśnie prawdziwy smak motolotniarstwa.

Lot motolotnią to idealna okazja do tego, aby obejrzeć świat spod skrzydeł lecącej motolotni i poczuć niezapomniane uczucie wolności, którego nie da się porównać z niczym innym. Niby spacer w chmurach, po którym przyznasz, że żaden inny widok już tak nie zachwyca.

Loty motolotnią

60 minutowy lot obejmuje przelot nad i wokół miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz wzdłuż koryta rzeki Warty. Podczas lotu zobaczyć można piękne rozlewiska rzeki Warty, ujście rzeki Noteci do Warty w Santoku skąd widać również skraj Puszczy Noteckiej rozciągającej się na wschód po horyzont.
– nagranie filmu z całego lotu
– przy dogodnych warunkach atmosferycznych możliwość wzniesienia się nawet na 3000m.
– spora dawka adrenaliny
– możliwość przejęcia sterów motolotni

30 minutowy lot obejmuje przelot nad miejscowością, lot korytem rzeki Warty – w tym czasie pilot obierze najbardziej atrakcyjną trasę.

Informacje dla pasażera:

– Sezon trwa od początku maja do końca września.
– Realizacja lotu jest uzależniona od warunków pogodowych – należy pamiętać, że decyzję o wylocie podejmuje pilot w oparciu o prognozę pogody i aktualne warunki panujące na lotnisku.
– Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny oraz wygodne obuwie, wskazane sportowe. Bez względu na porę roku i temperaturę zewnętrzną strój powinien zasłaniać wszystkie części ciała z wyjątkiem głowy (na głowę zakłada się kask)
– Wszystkie kieszenie z zamkiem powinny być zamknięte, z pozostałych usunięte drobne przedmioty jak klucze, monety itd.
– Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Musi być wcześniej zadeklarowana taka chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera – elementy, które mogą się odłączyć (np. osłona obiektywu) muszą być zabezpieczone lub usunięte przed lotem. Pilot także, ze względów bezpieczeństwa może odmówić wykonania lotu z aparatem.
– Nie należy latać w trakcie infekcji – szczególnie górnych dróg oddechowych, zapalenia ucha itd. Loty nie są wykonywane z osobami cierpiącymi na schorzenia powodujące możliwość wystąpienia niekontrolowanej utraty przytomności (np. epilepsja, narkolepsja).
– Osoby poniżej 16 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych
– Sprawność fizyczna nie jest wymagana.
– Limit wagowy to 120 kg.

  • Latamy z lądowisk położonych pod Gorzowem Wielkopolskim.
  • Motolotnia przy starcie wznosi się z prędkością pionową od 3 do 5 m/s, pozwala to na osiągnięcie wysokości 100 metrów w zaledwie 20-25 sekund od startu.
  • Loty widokowe z pasażerami odbywają się najczęściej na wysokości 250-500 metrów. Maksymalny pułap motolotni to najczęściej 4000 metrów.
  • Czas lotu to rzeczywisty czas przebywania w motolotni powietrzu. W limit nie jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie itd.
Umów się na lot
 
 

Voucher

Prezent przeżycie to idealna niespodzianka dla tych, którzy uwielbiają adrenalinę lub chcą spróbować czegoś nowego… Przeżyć chwile, które zapamiętają do końca życia

Zamów teraz!
 

Kontakt

Zadzwoń
+48 696 581 932, +48 691 854 909

Napisz
info@motolotnia.eu
Napisz wiadomość