OSL Lotnik
 

Holowanie baneru – reklama lotnicza

 
 

Jest cała gama różnych okazji, gdzie baner lotniczy nada innego wymiaru Twojemu wydarzeniu. Chcesz zrobić coś w najbardziej niepowtarzalny i oryginalny sposób. Wyróżnij się!

Reklama na motolotni

Reklama lotnicza jest wydarzeniem samym w sobie, jak również uzupełnieniem tradycyjnego przekazu. Odgłos lecącego nisko i powoli samolotu przyciąga wzrok każdego, kto znajduje się na trasie przelotu.

Forma, jaką jest reklama lotnicza wywołuje bardzo przyjazne reakcje odbiorców, dzięki czemu buduje niezwykle silne i pozytywne skojarzenia z reklamowaną marką.

Niskie przeloty statków powietrznych zawsze sprawiają, że ludzie instynktownie patrzą w górę, dodatkowo holowane banery przyciągają swoją uwagę.
Reklama z lotu ptaka jest unikalnym i skutecznym sposobem marketingu, która przyciąga wzrok wszystkich będących poniżej.

Dla maksymalnej widoczności, baner jest pilotowany przez najbardziej otwartą i swobodną przestrzeń. Dla większej czytelności, lecimy tak nisko, jak to możliwe.

Reklama lotnicza robi wrażenie na odbiorcach, a wartość przekazu nie ma sobie równych. Reklama z lotu ptaka ma na celu w niepowtarzalny sposób przekazać informację.

Niektóre ulubione uroczystości na których wykorzystywany jest baner to:

Śluby
Banery lotnicze są doskonałym sposobem aby uczcić Twój specjalny dzień. Zaskocz swoich gości w tym wyjątkowym dniu aby zapamiętali go na długo. Jeżeli jesteś gościem na weselu, taki baner jest również idealnym prezentem dla Młodej Pary.

Zaręczyny
Czy można w bardziej nietuzinkowy sposób oświadczyć się swojej drugiej wybranej połowie? Taki sposób oświadczyn pozostanie na długo w pamięci Twojej wybranki lub wybranka 🙂 Będziemy o czasie i w wyznaczonym miejscu aby Ci pomóc w tym ważnym wydarzeniu.

Reklama firmy
Wzmocnij swoją markę, wyróżnij się od konkurencji, podkreśl oryginalność firmy, zareklamuj nowy produkt. Z naszym banerem nikomu, kto znajdzie się na naszej trasie lotu nie umknie nazwa, logo bądź slogan Twojej firmy.

Inne specjalne wydarzenia
Urodziny, rocznice, imprezy masowe, festiwale, koncerty, wybory… chcesz aby ludzie się o tym dowiedzieli – pomożemy Ci dotrzeć do odbiorców w oryginalny sposób.

Niebo jest Twoje! Lot z banerem zapewnieni maksymalną ekspozycję i rozpoznawalność Twojego produktu wśród odbiorców na ziemi.

Jeśli masz coś do powiedzenia i chcesz aby cały świat się o tym dowiedział… Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje wymagania.
Deklaruj swoją miłość, promuj wielkie otwarcie, sprzedaż produktu lub inną specjalną okazję w powietrzu.

Motolotnia będzie krążyć nad określoną lokalizacją i za pomocą chwytliwego tekstu przyciągnie uwagę tłumów w okolicy. Baner może składać się z maksymalnie 40 znaków w kolorze czerwonym lub rękawów na których można zaprojektować dowolną grafikę. Jest to atrakcyjna forma prezentacji logotypów, haseł reklamowych.
Istnieje możliwość wykonania stałej grafiki na dolnej powierzchni skrzydła motolotni, którego powierzchnia wynosi 15 metrów kwadratowych.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania. Jesteśmy otwarci na niestandardowe propozycje i wyzwania.

 
 

Voucher

Prezent przeżycie to idealna niespodzianka dla tych, którzy uwielbiają adrenalinę lub chcą spróbować czegoś nowego… Przeżyć chwile, które zapamiętają do końca życia

Zamów teraz!
 

Kontakt

Zadzwoń
+48 696 581 932, +48 691 854 909

Napisz
info@motolotnia.eu
Napisz wiadomość